Weber - Saint-Gobain Byggprodukter AB

Bilder av Weber - Saint-Gobain Byggprodukter AB

Telefon:
08-625 61 60

E-post:
kontakt@weber.se

Hemsida:
http://www.weber.se/

Postnummer:
191 24

Postort:
SOLLENTUNA

Besöksadress:
Box 415

Kontaktpersoner

Niklas Persson

Försäljningschef Fasad & Betong Sverige
0707-74 96 15
niklas.persson@weber.se

Stefan Kanda

Produktchef - Puts på isolering
0708-55 51 91
stefan.kanda@weber.se

Jörn Andersson

Produktchef - Puts och murverk
0708-55 51 89
jorn.andersson@weber.se

Martin Carlsson

Produktchef - Betong
0708-55 80 57
martin.carlsson@weber.se

Mats Tundal

Teknisk säljare - Fasad Stockholm Mälardalen
0708-55 58 92
mats.tundal@weber.se

Mats Jansson

Teknisk säljare - Fasad Stockholm Mälardalen
0708-55 51 21
mats.jansson@weber.se

Rikard Gustavsson

Teknisk säljare - Betong Stockholm Mälardalen
0708-55 58 47
rikard.gustavsson@weber.se

Ronni Andersson

Teknisk Säljare – Fasad Skåne
0708-55 57 52
ronni.andersson@weber.se

Fredrik Hesselbom

Teknisk Säljare – Fasad Skåne
0708-55 52 06
fredrik.hesselbom@weber.se

Krister Nyman

Teknisk Säljare – Göteborg
0708-55 07 23
krister.nyman@weber.se

Thony Sigmund

Teknisk Säljare – Betong Södra Sverige
0708-55 59 82
thony.sigmund@weber.se

Design av Zellout AB & utveckling av Smatter AB. Hörs!