Ny Intressentmedlem – Tydliga AB

Leif Rex, Tydliga AB – Genom medlemskap i Mur & Putsföretagen får medlemsföretag tillgång till särskilt upphandlade avtal med förmånliga och konkurrenskraftiga villkor. Som medlem får du dessutom bättre villkor, specialerbjudanden och exklusiva förmåner som inte erbjuds till icke-medlemmar. 

Det är de bästa medarbetarna som skapar innovationen, driver tillväxten och bygger de starka kundrelationerna som gör skillnad på riktigt. En extra pensionsavsättning är en smart investering som skapar trygghet för individen och stabilitet för bolaget. När nyckelpersoner stannar kvar säkras kompetens, energi och kultur – samtidigt som produktiviteten ökar. Att investera i medarbetare genom extra pension är mer än en förmån – det är ett tydligt bevis på långsiktigt ansvar och omtanke. 

Boka möte med mig, Leif Rex, där jag visar hur en genomtänkt pensionslösning kan bli en strategisk konkurrensfördel för ert företag.